Guacamelee! 2 - Epic Games Store

Série her Guacamelee! zdarma na Epic Games Store

15. 6. 2023
Zdroj náhledu: DrinkBox Studios

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat sérii her Guacamelee!

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition

Série her Guacamelee! můžeme zařadit do stylu tzv. metroidvanie. Jedná se o plošinovku říznutou s akčními souboji, která je zasazena do kouzelného světa inspirovaného Mexikem. Guacamelee! Super Turbo Championship Edition nabízí kromě základní hry také bonusový obsah ve formě nových nepřátel, schopností nebo herních úrovní.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 22. června 2023.

Guacamelee! 2

Kromě prvního dílu v kompletní edici nám obchod Epic Games Store přináší i jeho přímého nástupce Guacamelee! 2. Stejně jako první díl nás i dvojka zavede do světa inspirovaného Mexikem. Těšit se můžeme nejen na nový příběh a nové bojové schopnosti, ale také na vylepšenou hratelnost či vizuální stránku.

Guacamelee! 2 bude rovněž k dispozici do 22. června 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.