Trine 5 – logiáš

Série Trine se dočká svého pátého dílu

17. 4. 2023
Zdroj náhledu: Frozenbyte

Byla oznámena hra Trine 5: A Clockwork Conspiracy, akční adventura od finského studia Frozenbyte bude pokračováním předchozích her ze série Trine. Hráči se mohou těšit na nové levely, postavy a zbraně. Hra bude dostupná na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Tématem hry je tajemná konspirace provázená temnými silami a hráči se stanou hrdiny, kteří musí zachránit svět. Hráči se mohou těšit na působivou grafiku, zvukové efekty a zbrusu nové lokace. Vydání hry Trine 5: A Clockwork Conspiracy je plánováno na pozdější část roku a fanoušci série Trine se již určitě nemohou dočkat, až budou moci opět ovládat své oblíbené hrdiny a vrhnout se do nových dobrodružství v kouzelném světě plném magie.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.