Vampire The Masquerade – Bloodhunt – úvodka

Blood Hunt je battle royale s upíry v ulicích Prahy

11. 6. 2021
Zdroj náhledu: Sharkmob AB

Summer Game Fest odhalil další nečekané novinky a jednou z nich je například titul Vampire: The Masquerade s podtitulem Blood Hunt. Jde o zcela novou battle royale hru, odehrávající se v ulicích Prahy, ve které můžete kombinovat střelné zbraně s upírskými schopnostmi a silami.

Blood Hunt je prvotinou nově založeného švédského studia Sharkmob, které tvoří bývalí vývojáři triple-A titulů. Z nového traileru můžete odpozorovat některé upíří schopnosti na boj zblízka, střelné zbraně pro boj na dálku a možnost relativně velké svobody pohybu po herním prostředí.

Zdroj: Sharkmob AB

Zatímco Bloodlines 2 je stále v nedohlednu, můžete si zkrátit čekání tímto kouskem, který už v červenci nabídne uzavřenou betu. Vydání samotné hry je plánováno později v tomto roce – přesná data zatím neznáme.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.