Shadow Warrior 3 – logo

Shadow Warrior 3 možná vyjde 1. března

18. 1. 2022
Zdroj náhledu: Flying Wild Hog

Shadow Warrior 3 vyjde podle obchodu Microsoft Store 1. března. Mohlo by se zdát, že se jedná o propagační text, ale Microsoft Store je známý tím, že zveřejňuje data vydání ještě před jejich oficiálním oznámením, proto předpokládám, že jde o správné datum.

Pokud si hru Shadow Warrior 3 předobjednáte v obchodě Microsoft Store, obdržíte zdarma také první dva rebootované tituly a limitovanou edici skinu pro katanu. První dva tituly jste již několikrát mohli získat zdarma nebo za velmi nízkou cenu. Ale chápu, že poměrně vysokou cenu hry 1 500 Kč musí nějak ospravedlnit.

Zdroj: Flying Wild Hog

Třetí Shadow Warrior od společnosti Flying Wild Hog měl být vydán již minulý rok, než došlo k jeho odložení na letošní 2022 přes oficiální trailer o odkladu. Tento nejnovější díl má odstranit některé kontroverzní aspekty druhého dílu Shadow Warrior, především zaměření se na kořist. Místo toho se bude více podobat první hře s poměrně lineárním a bouřlivým přístupem.

Nechceme hráče odvádět od akce,“ uvedl herní designér Pawel Kowalewski v roce 2020. „V žádném případě nechceme, abyste pět minut stáli na místě a přemýšleli, jaká vylepšení dát na svou zbraň, aby se zvýšila její hodnota o určité procento. Vrátíme se k prvnímu Shadow Warriorovi, ale současně vše vylepšujeme.“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.