Shadow Warrior 3 možná vyjde 1. března

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Flying Wild Hog

Shadow Warrior 3 vyjde podle obchodu Microsoft Store 1. března. Mohlo by se zdát, že se jedná o propagační text, ale Microsoft Store je známý tím, že zveřejňuje data vydání ještě před jejich oficiálním oznámením, proto předpokládám, že jde o správné datum.

Pokud si hru Shadow Warrior 3 předobjednáte v obchodě Microsoft Store, obdržíte zdarma také první dva rebootované tituly a limitovanou edici skinu pro katanu. První dva tituly jste již několikrát mohli získat zdarma nebo za velmi nízkou cenu. Ale chápu, že poměrně vysokou cenu hry 1 500 Kč musí nějak ospravedlnit.
Shadow Warrior 3 – rozseknutí
Shadow Warrior 3 – hák
Zdroj: Flying Wild Hog
Třetí Shadow Warrior od společnosti Flying Wild Hog měl být vydán již minulý rok, než došlo k jeho odložení na letošní 2022 přes oficiální trailer o odkladu. Tento nejnovější díl má odstranit některé kontroverzní aspekty druhého dílu Shadow Warrior, především zaměření se na kořist. Místo toho se bude více podobat první hře s poměrně lineárním a bouřlivým přístupem.

Nechceme hráče odvádět od akce,“ uvedl herní designér Pawel Kowalewski v roce 2020. „V žádném případě nechceme, abyste pět minut stáli na místě a přemýšleli, jaká vylepšení dát na svou zbraň, aby se zvýšila její hodnota o určité procento. Vrátíme se k prvnímu Shadow Warriorovi, ale současně vše vylepšujeme.“

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn