Sherlock Holmes Crimes And Punishments Switch Port Main

Sherlock Holmes: Crimes And Punishments míří na Switch

24. 12. 2021
Zdroj náhledu: Frogwares

Vývojáři Frogwares v nedávném tweetu s vánoční tematikou upozornili na port hry Sherlock Holmes: Crimes and Punishments pro Switch. Tweet nepříliš decentně ukazuje grafiku Switche s písmeny „C&P“ na jeho obrazovce, což naznačuje chystaný port slavné detektivní adventury.

Tato dobrodružná adventura je mezi hráči stále velmi oblíbená, na platformě Steam si drží stálé hodnocení kolem 90 % v nedávných recenzích. Je proto jasné, že si své hráče získá.

Všechno odstartoval záhadný tweet společnosti Frogwares. Tweet, který je svátečním pozdravem fanouškům od ukrajinských vývojářů, také ukazuje pozměněnou verzi obrázku klíče z nedávné adventury Sherlock Holmes Chapter One. Na artworku Sherlock leží na křídovém obrysu Santa Clause a vedle něj je nakreslená grafika Nintenda Switch s písmeny „C&P“ viditelnými na obrazovce konzole.

Společnost Frogwares na Twitteru také uvádí, že rozdává 10 klíčů her. Nikde sice není uvedeno, pro jakou hru, ale pravděpodobně se jedná o Sherlock Holmes Chapter One, protože právě tuto hru artwork zobrazuje. Pokud chcete mít šanci klíč vyhrát, stačí dát lajk a okomentovat nebo retweetnout původní tweet. 

Zdroj: Frogwares

Kdy vyjde Sherlock Holmes: Crimes and Punishments pro Switch?

Hra zatím nebyla pro Nintendo Switch oficiálně oznámena. Jediným náznakem, který máme k dispozici, že se detektivní adventura chystá na konzoli od Nintenda, je výše uvedený artwork. Přesto můžeme pravděpodobně brzy očekávat datum vydání Sherlock Holmes: Crimes and Punishments pro Switch spolu s oficiálním oznámením hry. Doufejme, že se na Switch dostane i Chapter One. Příští rok se chystá verze pro poslední generaci, tak snad Frogwares najdou v sobě sílu a Chapter One na Switch přenesou.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.