Star Wars: The Old Republic slaví své 10. výročí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Star Wars: The Old Republic se blíží uvedení svého osmého digitálního rozšiřujícího balíčku s názvem Legacy of the Sith. Přestože se původní datum vydání mělo shodovat s desátým výročím hry, BioWare se nedávno rozhodlo odložit Legacy of the Sith na 15. února. Navzdory zpoždění je to dnes 10 let, co The Old Republic otevřela své servery světu.

Dekáda obsahu v předaleké galaxii, přes karmínové písky Korribanu až do hlubin Manaanu, přes dvě stě padesát patchů a sedm rozšíření. Byla to dlouhá a rušná cesta pro fanoušky Star Wars: The Old Republic. Na připomenutí konce prvního desetiletí hry připravilo BioWare pro svou hráčskou základnu četné herní odměny a výhody.

Ti, kteří hráli The Old Republic v minulosti, stejně jako ti, kteří ji hrají stále, si nepochybně uvědomují výroční událost, která se koná ve hře a nabízí hráčům bezplatné odměny za pouhé přihlášení a rozhovor s Anniversary prodejcem na flotile jejich příslušné frakce. K desátému výročí hry BioWare oznámilo, že akce se bude konat po celý rok, od prosince 2021 do ledna 2023.

star wars patch

Zdroj: starwars.com

Kromě nabídky všech exkluzivních odměn z minulých výročních akcí BioWare uvedlo, že nové odměny budou na skladě po vydání patche 7.0, Legacy of the Sith. Uskuteční se také událost Double XP, která začíná 20. prosince a končí 4. ledna.

Nové rozšíření hry také slibuje značnou podporu po spuštění představením nové operace nazvané R-4 Anomaly, spárované s novou denní oblastí ve zcela novém koutě Manaanu. BioWare naznačilo, že budoucí obsah Star Wars: The Old Republic bude pravidelně přicházet ve formě nových flashpointů, operací, denních oblastí a dalších.

Star Wars: The Old Republic je k dispozici pro PC. Legacy of the Sith vychází 15. února 2022.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn