star wars

Star Wars: The Old Republic slaví 10. výročí

21. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Star Wars: The Old Republic se blíží uvedení svého osmého digitálního rozšiřujícího balíčku s názvem Legacy of the Sith. Přestože se původní datum vydání mělo shodovat s desátým výročím hry. V BioWare se nedávno rozhodli odložit Legacy of the Sith až na 15. února. Navzdory zpoždění je to dnes 10 let, co The Old Republic otevřela své servery světu.

Dekáda obsahu v předaleké galaxii, přes karmínové písky Korribanu až do hlubin Manaanu. V titulu naleznete přes dvě stě padesát patchů a sedm rozšíření. Byla to dlouhá a rušná cesta pro fanoušky Star Wars: The Old Republic. Na připomenutí konce prvního desetiletí hry připravilo BioWare pro svou hráčskou základnu četné herní odměny a výhody.

Ti, kteří hráli The Old Republic v minulosti, stejně jako ti, kteří ji hrají stále, si nepochybně uvědomují výroční událost. Ta se koná ve hře a nabízí hráčům bezplatné odměny za pouhé přihlášen. Navíc získají rozhovor s Anniversary prodejcem na flotile jejich příslušné frakce. K desátému výročí hry BioWare oznámilo, že akce se budou konat po celý rok, od prosince 2021 do ledna 2023.

Zdroj: starwars.com

Kromě nabídky všech exkluzivních odměn z minulých výročních akcí. Uvedlo BioWare, že nové odměny se objeví na skladě po vydání patche 7.0, Legacy of the Sith. Uskuteční se také událost Double XP, která začíná 20. prosince a končí 4. ledna.

Nové rozšíření hry také slibuje značnou podporu po spuštění. Využití představením nové operace nazvané R-4 Anomaly, spárované s novou denní oblastí ve zcela novém koutě Manaanu. BioWare naznačilo, že budoucí obsah Star Wars: The Old Republic bude pravidelně přicházet ve formě nových flashpointů. Kromě toho také nových operací, denních oblastí a dalších věcí.

Star Wars: The Old Republic je k dispozici pro PC. Legacy of the Sith vychází 15. února 2022.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.