Sifu získá několik bezplatných doplňků

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Pokud jste si mysleli, že Sifu není dostatečně náročný, vývojáři ze Sloclapu pro vás připravili novinku: náročnější režimy obtížnosti. Sloclap představil svůj plán pro nadcházející sezóny a na jaro plánuje hned tři novinky: nové možnosti obtížnosti, režim pokročilého tréninku a výběr oblečení.
Sifu – doplňky

Zdroj: SifuGame

Aktualizace bude spuštěna 3. května a ve stejný den se objeví obtížnosti Student, Disciple a Master, společně s novým tréninkovým režimem. Hráči, kteří vlastní standardní edici, získají nové oblečení, stejně jako ti, co vlastní deluxe edici.
Kromě těchto nových funkcí jsou k dispozici i další. Sloclap plánuje bohatý obsah na zbytek roku v závislosti na ročním období. Letos v létě se hráči dočkají pokročilého bodování, změn v hratelnosti a nového oblečení. Změny v hratelnosti zahrnují například odstranění přívěsku, požadavek hrát s jedním bodem života, a dokonce i bullet time.
Na podzim je plánován editor přehrávání a zimní aktualizace přinese arény, i když zatím nejsou k dispozici žádné informace o tom, co přesně to bude obnášet. Nejlepší na tom je, že to všechno bude zdarma. Stačí počkat a nakonec se najde spousta důvodů, proč se k Sifuovi vrátit, pokud se vám ho podařilo překonat hned na začátku. Pokud ne, je to pochopitelné, protože i bez modifikátorů nebo nových možností obtížnosti může být hra docela náročná.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn