Sifu – další logo

Sifu získá několik bezplatných doplňků

28. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud jste si mysleli, že Sifu není dostatečně náročný, vývojáři ze Sloclapu pro vás připravili novinku: náročnější režimy obtížnosti. Sloclap představil svůj plán pro nadcházející sezóny a na jaro plánuje hned tři novinky: nové možnosti obtížnosti, režim pokročilého tréninku a výběr oblečení.

Zdroj: SifuGame

Aktualizace bude spuštěna 3. května a ve stejný den se objeví obtížnosti Student, Disciple a Master, společně s novým tréninkovým režimem. Hráči, kteří vlastní standardní edici, získají nové oblečení, stejně jako ti, co vlastní deluxe edici.

Kromě těchto nových funkcí jsou k dispozici i další. Sloclap plánuje bohatý obsah na zbytek roku v závislosti na ročním období. Letos v létě se hráči dočkají pokročilého bodování, změn v hratelnosti a nového oblečení. Změny v hratelnosti zahrnují například odstranění přívěsku, požadavek hrát s jedním bodem života, a dokonce i bullet time. Na podzim je plánován editor přehrávání a zimní aktualizace přinese arény, i když zatím nejsou k dispozici žádné informace o tom, co přesně to bude obnášet. Nejlepší na tom je, že to všechno bude zdarma. Stačí počkat a nakonec se najde spousta důvodů, proč se k Sifuovi vrátit, pokud se vám ho podařilo překonat hned na začátku. Pokud ne, je to pochopitelné, protože i bez modifikátorů nebo nových možností obtížnosti může být hra docela náročná.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.