sims-4-neighborhood-stories-2

The Sims 4 přichází s novým updatem

26. 11. 2021
Zdroj náhledu: ea.com

Příští týden nás čeká nový update pro The Sims 4 s názvem The Neighborhood Stories, jehož hlavní myšlenkou je zapojit vaše Simíky do dění v jejich sousedství a přivést více života sousedských Simům, kteří žijí mimo vaši aktivní domácnost. To vše by mělo přinést vašim Simíkům větší kontrolu nad děním v okolí a s tím také více možných interakcí.

Jde o to, že sousední Simíci budou moci sami provést velká životní rozhodnutí, aniž byste museli přecházet do jejich domácnosti. Vaši Simíci pak přitom budou moct ovlivnit jejich případná rozhodnutí, nebo dokonce změnu na starší generaci. Myslíte si, že váš soused by už měl mít dítě, tak mu to můžete říct.

Stejně tak mohou sousední Simíci zavolat tomu vašemu Simíkovi a začít jej přesvědčovat o tom, aby přešel do starší generace dříve, než to váš Simík provede sám. Vy pak budete mít na výběr přijmout, odmítnout, nebo můžete rozhodnutí nechat zcela na autonomní vůli tázaného Simíka.

Zdroj: ea.com

Rozšiřte svoje sousedské možnosti

Budete moct ovlivňovat taková rozhodnutí jako změnu profese, početí potomstva nebo třeba změnu přátelských vztahů. Čistě autonomní pak zůstanou rozhodnutí jako pokus o povýšení nebo přijímání nabídek k sňatku. Můžete začít šířit drby o sousedech a ničit tak jejich dobré vzájemné vztahy. Můžete si také hrát na dohazovače, či naopak rozvraceče milostných vztahů ve vašem okolí, anebo také můžete pomoct někomu nezaměstnanému najít novou životní cestu.

The Sims 4 The Neighborhood Stories také přinese nové aspirace. V neposlední řadě stojí za zmínku fakt, že sousedními Simíky se zde myslí obecně všichni Simíci ve hře, nejen ti, kteří s vámi přímo sousedí.

Všechny tyto změny budou do hry přidávány postupně, ne vše tedy bude dostupné hned 30. listopadu. Jako první se vývojáři The Sims 4 zaměřili na Simíky přímo spojené s vaší domácností a jejich nejbližší. Pokud chcete znát kompletní přehled aktuálního vývoje, můžete se na něj podívat na stránkách studia EA Games.

Zdroj: pcgamesn.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.