Další rozdávačka od Epic Games přináší izometrické RPG či společenskou hru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Anshar Studios

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat izometrické RPG Gamedec – Definitive Edition, společenský titul First Class Trouble a akční bojovku Divine Knockout.

Divine Knockout

Divine Knockout je multiplayerový akční titul, v němž hrají prim souboje 3v3, 2v2 a 1v1. V rámci několika herních režimů si můžete vybrat mezi deseti bohy, s nimiž budete bojovat v různých arénách. Divide Knockout navíc podporuje funkce cross-play a cross-progression.

Divine Knockout bude na Epic Games Store k dispozici do 19. ledna 2023.

First Class Trouble

First Class Trouble je multiplayerová online hra, kde hráči musí pracovat společně a zároveň proti sobě, aby přežili katastrofu. Vaším cílem je vypnout smrtící A.I. Někteří hráči jsou podvodníci, kteří tajně hrají za lidsky vyhlížející zabijácké roboty s úmyslem zradit ostatní hráče. Ve hře buď klamete, nebo dedukujete na své cestě k vítězství v okouzlujícím a často zlomyslném prostředí.

First Class Trouble bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 19. ledna 2023.

Gamedec – Definitive Edition

Gamedec je kyberpunkové izometrické RPG, v němž v roli detektiva řešíte zločiny ve virtuálním světě. Využijte svůj důvtip a přijďte všem nekalým praktikám na kloub. Hra se navíc neustále přizpůsobuje vám a vašim rozhodnutím.

Gamedec – Definitive Edition bude taktéž dostupný do 19. ledna 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn