Conan Exiles – útok!

Slovenské studio vypomáhá s Conan Exiles

31. 1. 2023
Zdroj náhledu: Funcom

Komunita nejen hráčů, ale i herních vývojářů je jedna velká skupina otevřená komunikaci i vzájemné pomoci, čehož je důkazem slovenské studio Games Farm, jež na svém kontě má například námi recenzované Shadows: Awakening, dále sérii Heretic Kingdoms či Vikings – Wolves of Midgard. Dá se tedy říct, že naši sousedé mají zkušenosti s vytvářením fantasy světů plných drsných soubojů či magie, a tak podali pomocnou ruku norskému studiu Funcom s prací na dosud největším rozšíření hry Conan Exiles s názvem Age of Sorcery.

Conan Exiles je kooperativní survival ve velkém otevřeném světě barbara Conana, ve kterém panují nehostinné podmínky, sucho i chlad, a jehož obyvatelé nejsou zrovna dvakrát přátelští. Zatímco Conan Exiles během let dostával různá DLC přidávající do hry kosmetické doplňky, nové zbraně, typy brnění aj., Age of Sorcery je dosud největší bezplatné rozšíření hry, které titul obohatí o Battle Pass a několik nových věků s vlastním tématem. Nyní jsou k dispozici první dvě z několika plánovaných aktualizací a Games Farm mohou být právoplatně hrdí, že toho jsou součástí.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.