Sonic Frontires – platformy

Sonic Frontiers chystá crossover s Monster Hunter

12. 10. 2022
Zdroj náhledu: @sonic_hedgehog

Společnost Sega a vývojáři ze studia Sonic Team nedávno odhalili podrobnosti k soundtracku a systémovým požadavkům na PC pro chystaný titul Sonic Frontiers. Tím však příval novinek rozhodně nekončí a titul má oznámeno první DLC, které se ponese v duchu hry Monster Hunter. Bude se totiž jednat o crossover. DLC má obsahovat především kosmetické doplňky, jako jsou dvě sady brnění Rathalos a speciální animace, které například ukazují Sonica opékat maso nad ohništěm tak, jak to dělají hráči ve hře Monster Hunter. Jedno brnění má zakrývat prakticky celého modrého ježka, zatímco to druhé bude o dost jednodušší.

Kromě toho se v rámci této spolupráce má objevit jakási minihra a mnozí se domnívají, že to má co společného s grilováním masa. Bohužel neznáme podrobnosti. Monster Hunter DLC by se na trh mělo dostat krátce po vydání samotné hry, a to 14. listopadu 2022, ale je dost možné, že bude dostupné pouze po omezenou dobu. Jisté je, že DLC bude zcela zdarma. Sonic Frontiers vychází 8. listopadu 2022 a mezi potvrzenými postavami kromě Knucklese, Amy Rose a Tailse je Big the Cat. Byl by to hřích, kdyby autoři nevyužili potenciál této postavy a nedovolili nám rybařit.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.