Valkyrie Elysium – úvodka

Square Enix uvolnilo demo pro hru Valkyrie Elysium

20. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Zkušební verze je k dispozici exkluzivně pro konzole Playstation 4 a Playstation 5. Hráči na PC mohou jen tiše závidět.

Společnost Square Enix oznámila, že pro nadcházející akční titul Valkyrie Elysium je k dispozici zkušební verze, která hráčům představí bojové mechanismy a seznámí je s absolutním úvodem hry. Demo bude obsahovat první část hry, přičemž herní postup ze zkušební verze se následně přenese do té plné. Důležité je ovšem zmínit, že demo je exkluzivně dostupné pouze pro konzole Playstation 4 a Playstation 5.

Pokud máte zájem si Valkyrie Elysium osahat, navštivte oficiální stránku v obchodě Playstation Store, kde si zkušební verzi můžete stáhnout. Na závěr jen dodáme, že titul vychází 29. září letošního roku pro Playstation 4/5. Hráči na PC se prostřednictvím obchodu Steam dočkají 12. listopadu letošního roku.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.