Star Wars Outlaws - Cover

Star Wars Outlaws vypadá velmi lákavě

14. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Star Wars Outlaws byl oznámen v neděli, vyvíjen je společností Ubisoft Massive a mnoha menšími ubisoftími pobočkami. Její vydání je naplánováno na rok 2024 pro konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC prostřednictvím služby Ubisoft Connect. Ukázka předvádí hlavní hrdinku Kay Vess, jak se plíží základnou jednoho ze syndikátů. K řešení hádanek a odlákání pozornosti nepřátel může využívat svého malého mimozemského přítele Nixe. Jakmile je Kay objevena, hra se přesune do akční záležitosti z pohledu třetí osoby. Hráči mohou Nixe používat i v boji.

Poté je hráč viděn, jak uniká do otevřeného světa hry na rychlém kole, přičemž je pronásledován nájezdníky. Kay může během jízdy na motorce zpomalovat čas, aby mohla likvidovat nepřátele, podobně jako třeba v RDR 2. Později je ukázáno, jak Kay vyjednává s imperiální důstojnicí, a na základě odpovědi je i různé rozuzlení situace. Demo Star Wars Outlaws skončilo tím, že hráč nasedl do své lodi a plynule přešel do vesmírné bitvy proti silám Impéria.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.