star wars patch

Star Wars první filmový trailer vydaný ve 4K

8. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Star Wars: The Old Republic vyšlo v prosinci 2011. Na oslavu 10. výročí jsou všechny jeho klasické filmové trailery vylepšeny a znovu vydány ve 4K. První, čemu se dostalo ošetření, je Deceived. Trailer, který vyšel dva roky před vydáním hry a který zobrazuje vyhlazení Coruscantu Sithy.

Odehrává se deset let před MMO od BioWare a ukazuje Dartha Malguse, jak vede sithské síly. Společně s nimi útočí na Chrám Jediů. Využívá i pomoc twi’lekské partnerky Eleeny Daru a mandalorianské nájemné lovkyně jménem Shae Vizla. Výsledkem této bitvy je studená válka, která začíná vřít se začátkem hry.

Filmové zpracování bylo dílem Blur Studio, jehož působivá bojová choreografie byla založena na motion-capture. Jak Blur Studio fungovalo, můžete vidět na záběrech ze zákulisí traileru Return. Jsou také zodpovědní za taková nezapomenutelná videa (úvody) k Warhammer 40,000: Dawn of War a Warhammer Online: Age of Reckoning. Patří k nim i upoutávka na nikdy nevydané Prey 2, trilogie upoutávek na The Elder Scrolls Online a spousta dalších.

Ačkoli to dnes již není součástí kánonu Star Wars, BioWare nemá v plánu The Old Republic ukončit. MMO se brzy dočká přepracování bojového stylu a nového rozšíření nazvaného Legacy of the Sith. To zahrne odhalení „ultimátního“ plánu Dartha Malguse, čímž se vše vrátí tam, kde to začalo prvním trailerem.

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.