The Sims 4 přichází s dalšími výzvami

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Tento týden vyšel pro The Sims 4 update obsahující nové scénáře, které rozšíří vaše možnosti v živém módu a prověří tak vaši zručnost a zkušenosti ve hře. Můžete s vašimi Simíky založit novou domácnost a pomocí nových scénářů se snažit dosáhnout vytyčených životních cílů. Konkrétně třeba vychovat až přespříliš batolat, vydělat jeden milion simoleonů nebo třeba změnit vztah s nenáviděným spolubydlícím na „nepřátelé s výhodami”.
the sims 4 rodinka
Zdroj:igdb.com
Vypadá to na zajímavé zpestření hry (když pomineme nepřeberné množství placených rozšíření) a pro některé budou nové životní výzvy jistě důvodem k návratu do světa The Sims 4. Ve scénáři Too Many Toddlers na Simíky bude čekat výzva v podobě péče o tři batolata, a to tak, aby všechna tři dosáhla třetí úrovně u čtyř dovedností a dostala tak na své narozeniny titul „Šťastné batole”. Scénář Making Money prověří Simíkovu finanční gramotnost a schopnost, jak z jednoho dolaru udělat milion. A nakonec scénář Surviving the Holidays bude hlavně o vztazích spolubydlících (nebo možná i něco víc). Každý scénář bude mít více možných konců a záleží jen na vás, jak a kterých nakonec dosáhnete.
Zdroj: pcgamer.com, ea.com
/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 256981, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-256981", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 970, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 210 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn