the sims 4 náhled

The Sims 4 přichází s dalšími výzvami

7. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Tento týden vyšel pro The Sims 4 update obsahující nové scénáře, které rozšíří vaše možnosti v živém módu a prověří tak vaši zručnost a zkušenosti ve hře. Můžete s vašimi Simíky založit novou domácnost a pomocí nových scénářů se snažit dosáhnout vytyčených životních cílů. Konkrétně třeba vychovat až přespříliš batolat, vydělat jeden milion simoleonů nebo třeba změnit vztah s nenáviděným spolubydlícím na „nepřátelé s výhodami”.

the sims 4 rodinka

Zdroj: igdb.com

Vypadá to na zajímavé zpestření hry (když pomineme nepřeberné množství placených rozšíření) a pro některé budou nové životní výzvy jistě důvodem k návratu do světa The Sims 4. Ve scénáři Too Many Toddlers na Simíky bude čekat výzva v podobě péče o tři batolata, a to tak, aby všechna tři dosáhla třetí úrovně u čtyř dovedností a dostala tak na své narozeniny titul „Šťastné batole”. Scénář Making Money prověří Simíkovu finanční gramotnost a schopnost, jak z jednoho dolaru udělat milion. A nakonec scénář Surviving the Holidays bude hlavně o vztazích spolubydlících (nebo možná i něco víc). Každý scénář bude mít více možných konců a záleží jen na vás, jak a kterých nakonec dosáhnete.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.