stargate timekeepers intro

Stargate: Timekeepers nová RTS na PC

11. 5. 2021
Zdroj náhledu: Slitherine

Legendární Stargate, v překladu Hvězdná brána, míří na PC v podobě RTS s názvem Stargate: Timekeepers. Je jen málo lidí, kteří o Stargate vůbec nikdy neslyšeli. Všechno začalo filmem Stargate z roku 1994 s Kurtem Russellem v hlavní roli. Ze světa Hvězdné brány se rázem stal fenomén, který by se dal přirovnat ke Star Wars a Star Treku.

Ve Stargate: Timekeepers proti Anubisovi

Čerstvě ohlášená Stargate: Timekeepers bude strategická hra v reálném čase pro PC. Hru vyvíjí Creative Forge Games, které má na svém kontě úspěšné tituly Phantom Doctrine a Hard West. Vydavatelem je společnost Slitherine.

Níže uvedené video bohužel neukazuje nic ze hry, ale vidíme „pracující“ Hvězdnou bránu.

Dle zatím dostupných informací bude hra vycházet ze sedmé sezóny a hlavní zápletka se bude týkat přímo Stargate SG-1. Hra bude nabízet originální příběh počínající bitvou o Antarktidu, kde má velitelka Eva McCain a její tým za úkol podporovat SG-1 proti Anubisově flotile.

Více informací bohužel zatím není známých. Nicméně již prvotní ohlasy z řad fanoušků a herní komunity jsou vesměs stejné, a to ve zkratce „chceme vědět více“.

Zdroj: Eurogamer.net 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.