Battlestar Galactica Deadlock - náhled

Steam nabízí zdarma strategickou vesmírnou hru ze světa Battlestar Galactica

7. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud by vám náhodou nestačila dvojice her, kterou momentálně nabízí obchod Epic Games Store, můžete si do své sbírky přidat i strategický vesmírný titul Battlestar Galactica Deadlock, který je inspirován stejnojmennou televizní sérií.

Na Steamu si hru můžete vyzvednout až do 9. dubna do 19:00 hodin našeho času. Po aktivaci vám hra samozřejmě již navždy zůstane. Cena se navíc běžně pohybuje na úrovni 37 euro, jedná se tedy o docela hodnotný kousek, který se ve vaší knihovně rozhodně neztratí. Hodnocení uživatelů na Steamu se také pohybuje kolem 85 %, což značí, že se jedná o docela kvalitní záležitost.

Battlestar Galactica Deadlock je strategický vesmírný titul, v němž převezmete kontrolu na flotilou během První cylonské války. Svými strategickými rozhodnutími se budete snažit zajistit přežití lidstva, což rozhodně jednoduchý úkol nebude.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.