Rise of Industry - Epic Games

Strategická hra Rise of Industry zdarma na Epic Games Store

2. 3. 2023
Zdroj náhledu: Kasedo Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat strategickou hru Rise of Industry.

Rise of Industry

Ve hře Rise of Industry otestujete své manažerské a stavitelské dovednosti v době průmyslové výroby dvacátého století. Rise of Industry je titul, v němž budujete a řídíte svou rostoucí průmyslovou oblast ve 30. letech 20. století. Hlavním úkolem je váš průmysl rozšiřovat, vyvíjet se a zvládat nečekané události, které vás při budování čekají.

Rise of Industry bude na Epic Games Store k dispozici 9. března 2023. Posléze se dočkáme dobrodružné adventury Call of the Sea.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.