Street Fighter 6 – blanka

Street Fighter 6 představuje nové skladby

10. 10. 2022
Zdroj náhledu: @StreetFighter

Street Fighter 6 je jedním z největších odklonů od předchozích verzí, protože hra se nese ve více městském duchu a zároveň přináší novou stylizaci. Capcom se proto rozhodl změnit nejen grafiku bojovníků, ale také jejich písně, které jsou stejně jako ve třetím díle do značné míry ovlivněny hip-hopem.

Společnost Capcom již představila nové písně a motivy postav v několika krátkých videích. Změnám melodií, které se výrazně liší od těch, na něž jsou fanoušci zvyklí z předchozích her Street Fighter, neunikly ani veteránské postavy jako Guile, Ryu a Chun-Li. Nyní společnost zveřejnila další dvě nová videa, v nichž se objevují písně pro Kena a Blanku. Kenova skladba je známá jako Spirit of Flame a oficiální účet na twitteru upozornil, že Ken se navzdory svému novému křiklavému vzhledu jen tak nevzdává. Ken byl údajně falešně obviněn gangem Mad Gear, což vážně ohrozilo jeho rodinu. Proto se dává na útěk, aby očistil své jméno. To je jeden z důvodů, proč vypadá tak, jak vypadá ve Street Fighter 6. Blanka, který je křížencem člověka a zvířete, dostal poměrně energickou píseň jménem Zilra Zilra, která kombinuje různé kulturní vlivy a nástroje. Vzhledem k tomu, že Blanka převzal roli průvodce dobrodružstvím v Amazonii, se tento motiv hodí k jeho nové roli a celkově mi zní spíše jako brazilský funk.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.