fall guys street ffighter

Street Fighter přichází do Fall Guys

26. 11. 2022
Zdroj náhledu: Mediatonic

Milovníci bojové akční série Street Fighter, kteří jsou zároveň hráči Fall Guys, zajásají. Společnost Mediatonic oznámila, že do této oblíbené multiplayerové hry přibude další kosmetická sada. Jedná se postavy z dnes již klasické série bojových her Street Fighter od společnosti Capcom, která bude součástí třetí sezóny Fall Guys. 

Třetí sezóna pro Fall Guys odstartovala již dříve, konkrétně 22. listopadu, a je známá pod názvem Sunken Secrets, což je vodní a oceánské téma. Jedná se o lehce zarážející kombinaci, protože Street Fighter není zrovna série s vodní tematikou. V minulosti jste mohli ve Fall Guys zahlédnout známé postavy ze světa Sonic the Hedgehog či Cuphead.

Tato spolupráce byla oznámena na oficiálním účtu hry na Twitteru a odhalila, že tyto kostýmy jsou založeny na potulném bojovníkovi Ryuovi, smrtící Killer Bee Cammy a zlotřilém mistrovi bojových umění Akumovi. Vzhled vychází z jejich klasických arkádových podob ze hry Street Fighter 2, premiéra je pak plánována na tento víkend. V rámci této sezóny budete moci používat také specifická emote, která provádí Ryu.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.