Succubus Cafe – Logo

Succubus Cafe – ve dne maidka, v noci nevěstka

15. 6. 2021
 

Před nedávnem jsme pro vás recenzovali titul Perfect Lover, který od nás nezískal příliš dobré hodnocení. Hru jsme doslova označili za hříčku, která nestojí za váš čas. Studio GREEN CURRY, které za tímto titulem stojí, znovu oslovilo naši redakci, abychom vyzkoušeli jejich novinku Succubus Cafe.

Nepokoušejte se v Succubus Cafe hledat příběh

Titul obsahuje náznak drobného příběhu, který je vám vysvětlen hned na začátku hry. Ve stručnosti jste zákazníkem kavárny, kterou vlastní tři docela pohledné sestry – Lilith, Eisheth a Alice. Kavárna se od ostatních podniků podobného charakteru liší tím, že otevírá pouze v noci. Je to kvůli tomu, že zmíněné sestry jsou sukuby. Při obsluze vám jedna ze sester hodí do nápoje uspávací pilulku, po které se probudíte zcela nazí a v náručí tří dychtivých slečen.

Succubus Cafe – ségry

Jdeme si vybírat!

Podobně jako v předešlém titulu si vyberete jednu ze sester, abyste se s ní vyspali. Předtím než se tak stane, si můžete upravit vzhled své vyvolené a k dispozici máte poměrně mnoho možností. Nelze jim sice měnit účesy, ale lze alespoň změnit jejich barvu. Pokud se vám nezamlouvá jejich výchozí kostým maidky, snadno ho změníte a přidělíte jim obleček školačky, dominy, spodní prádlo nebo vše sundáte.  Pokud jde o grafickou stránku, je tento titul poměrně slušně zpracovaný. Nečekejte žádnou novodobou technologii, která by zajistila realističtější podobu postav, ale i přesto jsou slečny pěkně zpracované a mnohdy i docela detailní.

Ještě chvíli zůstaneme u oblečení

Jednotlivé části můžete dále různě modifikovat. Například pokud si vyberete kostým školačky, můžete jej přebarvit nebo z něj odebrat jednotlivé části. Pokud tedy nechcete, aby slečna nosila sukni, zkrátka ji odstraníte. Dále jim můžete přidělit silonky, u kterých také změníte barvu, styl a zda budou potrhané, nebo ne. Celkem je zde dost možností, jak si dívku přizpůsobit podle vašich preferencí, a záleží pouze na vás, do jaké úrovně si ji vysvlečete. Naleznete tu i různé módní doplňky, takže jestli máte rádi slečny, které nosí brýle, můžete jim je snadno přidělit. Případně si z nich lze udělat anděla nebo mohou mít také démonickou podobu, tj. jen tmavá křidélka a růžky. Pokud však nechcete se svou vyvolenou pouze spát, v hlavním menu jsou možnosti, jak postavy roztančit.

Naštěstí tu není žádná šílená minihra

Po výběru a úpravě sukuby je na čase vrhnout se do akce. Succubus Cafe se hraje podobně jako předchozí titul, ale najdete zde hned několik zajímavých a přínosných novinek, které hru velmi obohacují. I tentokrát se zde všechny sexuální scény odehrávají v rámci jedné místnosti, jenom tomu nebudete věnovat prakticky žádnou pozornost.  Rozhodně neočekávejte žádnou hloupou minihru podobnou té z Perfect Lover, ve které jste museli v časovém rozmezí mačkat mizící kroužky. Ve hře Succubus Cafe byl tento neohrabaný mechanismus odstraněn a místo toho zde najdete dvě lišty, na kterých si vybíráte sexuální polohy a místo, kam zasunete svého fénixe.

Kamera a ségry

Na výše uvedené liště jsou také dostupné pohledy kamery, ale ty z větší části nevyužijete, jelikož v určitých pozicích je kamera prakticky nepoužitelná. V několika případech si tak místo sexuální akce vychutnáváte pouze pohled na textury. To je však pouze drobná chybka, na které vývojáři pracují. Na liště dále naleznete i dvě ikonky zbylých sestřiček. Vývojáři si zřejmě řekli, proč by další dvě dívky měly nečinně sedět, zatímco si jejich třetí sestřička sama užívá, a tak se k vám do trojky může přidat ještě jedna dívka, ale pohlavní styk si s ní bohužel neužijete.  Přestože je třetí slečna použita pouze pro zpestření, vůbec to nepůsobí špatným dojmem a do hry se tento mechanismus dokonale hodí. Při určitých pozicích vám bude třetí dáma okusovat bradavky, zatímco vás bude její sestřička orálně obšťastňovat. Případně ji budete líbat a přitom análně uspokojovat sestru. Pokud by vás to náhodou zajímalo, tak lesbický sex mezi oběma sestrami není do hry ještě zakomponován a momentálně nedisponujeme žádnými informacemi o tom, zda jej vývojáři vůbec přidají.

Samotný styk

Vedle již několikrát zmiňované lišty naleznete také jedno speciální tlačítko s krásným názvem „CUM“. Není snad nutné zde zdůrazňovat, co po stisknutí tohoto tlačítka následuje. Důležité je uvést, že při samotném aktu se tento čudlík dobíjí a při dosažení maximální hranice spustí animaci, při které se uděláte do dotyčné slečny. Samozřejmě lze toto tlačítko zmáčknout i při samotném styku a není nutné vyčkávat, až bude nabité, ale to byste se ochudili o onu animovanou scénu. Do dívky se stejně uděláte tak či onak. Některé sexuální polohy jsou doplněny detailním průřezem pochvy a zadnice proto, aby bylo možné sledovat, jak jsou dívčiny partie naplňovány vaším semenem. Jinak to nemá žádné jiné využití. Nenaleznete zde průřez hrdlem, proto když se dívce uvolňujete přímo do úst, není to bohužel prozatím viditelné. Třeba časem i tuto funkci do hry tvůrci přidají.

Dirty Talking a erotické pomůcky

Líbí se vám, když slečny během sexu mluví oplzle? Jestliže ano, je Succubus Cafe přesně pro vás. Tvůrci do hry přidali „Dirty Talking“, díky kterému budou slečny při sexu vykřikovat věty jako „Tvůj pinďour je tak velký, že mi natrhne zadnici.“ Věta ve hře zní pochopitelně jinak, ale nemůžeme ji přeložit doslovně.  Sex si ještě navíc můžete zpříjemnit různými erotickými pomůckami, které dívkám poskytnete. Například při orálním uspokojení má některá z dívek nevyužité dolní partie, takže proč toho nevyužít a nevrazit do jejího pozadí anální kolík a do její pochvy řádný vibrátor, přičemž jí ještě můžete svírat bradavky, ať se holka může také pořádně vyřádit. Na závěr bude platit to samé pravidlo jako ve hře Perfect Lover – vždy na úplném závěru se dozvíte, kolik litrů vašeho ejakulátu jste dívkám předali, jak po částech, tak i v celkovém množství, což je rozhodně velmi užitečná informace.

Succubus Cafe – roubík tu je taky

Succubus Cafe je povedený titul, který je i přes svou repetitivnost poměrně zábavnou a slušnou erotickou hrou. Jsem opravdu rád, že se tvůrci ze studia GREEN CURRY rozhodli jít jinou cestou než doposud a zahodili hloupé mechaniky, které používali ve své předchozí hře. Po grafické stránce titul taktéž neuráží a přidaný element s nadávkami dodává hře jisté kouzlo. Tvůrci začali více komunikovat se svou hráčskou komunitou, která jim pomáhá vytvářet zajímavější obsah. Titul si můžete zakoupit na Steamu za 24,99 €.

Klady
  • grafické provedení
  • úprava dívek
  • dabing
  • různé erotické pomůcky
  • komunikace vývojářů s komunitou
Zápory
  • žádné
0.0

Doporučujeme

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.