Sucker for Love Date to Die For - úvod

Sucker for Love: Date to Die For romantika na obzoru 

14. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Sucker for Love: Date to Die For je animovaná vizuální novela inspirovaná devadesátkovým anime, v níž se budete snažit uniknout fanatickým kultistům a nebezpečným rituálům. Uniknete z Black Woods (Černého lesa), nebo propadnete šílenství lásky? 

Tento titul vám přináší vývojáři z Akabaka. Ti jsou známí například hrami jako Sucker for Love: Prelude, Dread X Collection 2 či nadcházejícím titulem Chromatose. Na něj se vybíraly finanční prostředky na Kickstarteru do konce letošního března. 

V této hře se ujmete role asexuální ženy jménem Stardust, kterou nepohání láska, ale touha uniknout z venkova plného kultistů. Při vyšetřování záhadných zmizení v jejím rodném venkovském městě Sacramen-Cho se bohužel i ona stane obětí únosců. Probudí se uvězněná hluboko v temném srdci lesního labyrintu. Jedinou její nadějí na útěk je podivná fialová kniha, jež je plná kouzel kultistů. 

Uprostřed těchto všemožných čmáranic a hrůzných představ o ohavnostech a bestiích z jiných světů naleznete společně se Stardust pasáž, která popisuje vyvolání Rhok´zany. Jedná se o „Černou Kozu“ a jak se postupně ukazuje, celé město začíná být pod jejím vlivem. Vše pomalu pohlcuje aura lásky. Dokáže se Stardust postavit Rhok´zaně a uniknout, nebo naopak podlehne jejímu vlivu? Na to si musíte počkat až do vydání hry. 

Sucker for Love: Date to Die For nabídne hráčům jedinečný zážitek v Lovecraftově hororovém žánru tím, že vás ponoří přímo do tohoto fascinujícího světa šílenců a monster. S třistašedesátistupňovým ručně kresleným prostředím a navigačním stylem dobrodružné hry z pohledu první osoby se můžete plně ponořit do příběhu. Příběh je silně inspirovaný klasikami, jako jsou The Dunwich Horror (Horor v Dunwichi) a The Shadow over Innsmouth (Stín nad Innsmouthem). Můžete se těšit i na čtyři různé konce. 

Zdroj: igdb.com

Pokud vás zajímá, jaké je to vložit romantiku do Lovecraftova hororu, můžete si své čekání zkrátit vyzkoušením dema. Plná hra vyjde již 23. dubna letošního roku a je opravdu na co se těšit. 

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.