Jawbreaker náhled

Survivalový horor Jawbreaker dorazí již brzy

6. 4. 2024
Zdroj náhledu: Vincent Lade

Již v březnu minulého roku byl poprvé představen nadcházející titul, nesoucí název Jawbreaker. Jedná se o počin od vývojářského studia Vincent Lade, které na svém kontě již nějaké ty hororové gamesy má, nicméně doposud se jednalo spíše o téměř neznámé počiny. Jawbreaker vypadá poněkud zajímavěji než jejich zatím vydané tituly, a tak možná, že se konečně studio trefí do černého a zaujme více hráčů. U mě se jim to již rozhodně podařilo.

Jawbreaker je survivalová hororová hra z pohledu první osoby, ve které vašim hlavním úkolem bude přežít. Po ničivém ekonomickém kolapsu roku 2028 byl průměrný člověk donucen připojit se k ozbrojeným skupinám a zapojit se tak do bojů o zdroje a kontrolu nad územími. Vy jakožto hráč jste součástí malého gangu, jenž sídlí v New Citadel City. Ve vašem bunkru se zásoby rychle tenčí a lidé hladoví, a tak jste vybrán na velmi důležitou a rizikovou misi. Vydáváte se tak do opuštěné policejní stanice na okraji města, která by dle zvěstí měla být stále nevyrabovaná. Brzy ale zjistíte, že stanice rozhodně opuštěná není, hra na život a na smrt začíná.

K vašemu přežití vám pomohou například různé zbraně, jež náhodně budou k nalezení na policejní stanici. Někdy ale místo boje bude možná lepší se například schovat pod stůl či do skříně, abyste se tak vyhnuli konfliktu. Titul také bude obsahovat více konců.

Jawbreaker vyjde již na konci tohoto měsíce, konkrétně 23. dubna. Pokud vás zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.