Tales of the Shire - Cover

Tales of the Shire – hra ze světa Pána prstenů se představuje v novém traileru

1. 5. 2024
Zdroj náhledu: Private Division

Loni v září oznámená hra Tales of the Shire od studia Wētā Workshop a vydavatelství Private Division ze světa Pána Prstenů se nám nyní poprvé ukazuje v podobě nového traileru. A hned je již jasné, že se potvrdily spekulace ohledně absence jakékoliv agrese v podobě bojového systému. Bude se totiž jednat o mírumilovný simulátor života hobitů v jejich milované vesnici.

Hráč se ujme role hobita, kterého si bude moct upravit k obrazu svému, a následně se vrhne na navazování přátelských vztahů se svými sousedy. Váš hobitín by měl být plný zábavných příběhů a pro zvídavé povahy jsou připravena i jistá dobrodružství mimo hranice vesnice. Nebudou chybět ani klasické všední aktivity jako rybaření, vaření, zahradničení, sběr surovin, obchodování a tak dále. Samozřejmostí bude také možnost upravovat a vylepšovat svou noru, tak jak to bude oku lahodit. Jako bonus zde fanoušci narazí i na známá jména ze světa Pána Prstenů. Obecně by se dala hra přirovnat k titulům jako například Palia nebo Animal Crossing.

Grafické zpracování sedí k danému žánru a bude dokreslovat celkovou pohodovou atmosféru. Dá se očekávat, že autoři cílí i na mladší hráčské publikum, přičemž starší hráče jistě neurazí.

Hra Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game, jak zní její celý název, by měla spatřit světlo světa v druhé polovině tohoto roku a představí se na platformách PC, PS5, Xbox a Nintendo Switch. Již nyní si ji však můžete dát do svého seznamu přání.


Článek pro Gaming Professors napsal Matěj Kupský.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.