Tank Mechanic Simulator cedule

Tank Mechanic Simulator – přijíždí Sherman

13. 6. 2023
 

Tank Mechanic Simulator patří do kategorie simulátorů, v nichž opravujete a renovujete různá vozidla, v tomto případě tanky. Jedná se o velmi povedenou hru, která má na Steamu příjemné uživatelské hodnocení 83 %.

Vývojáři ji postupně vylepšují a přinášejí další nové tanky, nyní přišla řada na tanky Sherman. Nové rozšíření s příhodným názvem Shermans DLC obsahuje ikonické tanky, jako jsou M4A1 Sherman (raná výroba), M4 Sherman (střední výroba), M4A2 Sherman (pozdní výroba), M4A3E2 Sherman Jumbo a T34 Calliope. 

Tyto tanky jsou vybaveny novými motory, včetně motorů Wright Continental R-975-C1, General Motors 6046 a Ford GAA, což přispívá k autentičnosti a realističnosti hry. DLC navíc představuje novou převodovku Spicer Synchro Mesh Gearbox, kterou lze použít pro všechny tyto tanky. 

„Každé z vozidel bylo pečlivě ztvárněno na základě shromážděné technické dokumentace. Interiéry byly pěkně propracovány do detailů s rádii, palubními deskami a dalšími odnímatelnými díly.“ – DeGenerals S.A.

V rámci aktualizace, která proběhla spolu s novým DLC, bylo opraveno několik hlášených chyb a přidány novinky v rámci rozhraní a výkonu. Mezi nejzásadnější bezesporu patří update enginu Unity z verze roku 2018 na verzi z roku 2021. Razantně bylo také zrychleno načítání uložených pozic a přechody z různých lokací

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.