Rise of Ronin – logiáš

Team Ninja chystá exkluzivitu pro Playstation 5

16. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnosti PlayStation a Team Ninja oznámily novou akční hru Rise of Ronin, která vyjde exkluzivně pro PlayStation 5 někdy v roce 2024.

Hra byla odhalena během dnešní akce PlayStation State of Play, a pokud alespoň trochu znáte ostatní hry od Team Ninja, pravděpodobně vás zaujme i tato. Není úplně jasné, jestli se ujme soulsovského kabátu, který mají jiné hry od Team Ninja, ale gameplayové sekvence, které byly ukázány, tuto možnost rozhodně nevyvracejí.

Zdroj: igdb.com

Jak můžete vidět, Rise of Ronin vypadá docela zajímavě. Souboje se zdají být rychlé, brutální a výbušné, přičemž postavy vypadají poměrně zábavně. Obzvlášť unikátně vypadá i svět, ve kterém se bude děj odehrávat, protože se hráči budou pohybovat jak ve venkovských oblastech Japonska, tak i v částech hustěji osídlených přístavů a měst. Bohužel může chvíli trvat, než se dozvíme více, protože se titul na PlayStation 5 dostane až v roce 2024.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.