POSTAL Brain Damaged – náhledovka

POSTAL: Brain Damaged ukázal šílenou hratelnost

16. 8. 2021
Zdroj náhledu: Hyperstrange

Kdo by neznal bláznivou a brutální sérii stříleček jménem Postal. V této hře bylo snad možné všechno, od mlácení kolemjdoucích lopatou, loupeží, přestřelek, kropení žlutého deště po všem možném, zapalování nebohých kočiček (Burn, baby, burn!) až po jejich nasazení na hlaveň zbraně a vytvoření tak mňau tlumiče. Člověk by si řekl, že vývojáři už zkrátka nepřijdou s ničím šílenějším, ale to byla chyba. První teaser spin-offu Postal: Brain Damaged nám jasně ukazuje, že se tentokrát pustíme do křížku s vlastními výplody fantazie slavného Postal Duda.

Zdroj: Hyperstrange

Tato kontroverzní série se začátkem příštího roku rozšíří o další kousek, ve kterém budete balancovat na hraně mezi překroucenou realitou a nočními můrami. Zvrácená mysl protagonisty se postará o to, aby byl Postal: Brain Damaged plný dějových zvratů, černého humoru, satiry a samozřejmě nebude chybět násilí. Do vašeho arzenálu přibude pár nových hraček dost šílených na to, vyrazit s nimi do klidné čtvrtě a rozpoutat chaos! I když půjde o zcela nový díl, tvůrci se budou snažit zprostředkovat hráči zážitek těch old-schoolových stříleček z první osoby.

Přesné datum vydání nám zatím zůstává neznámé, ale už teď nás vývojáři z Hyperstrange a CreativeForge Games lákají na demo dostupné během nadcházejícího Steam Next Fest od 1. října.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.