Serious Sam 4 - náhledovka

Tento měsíc možná vyjde nová hra ze série Serious Sam

8. 1. 2022
Zdroj náhledu: Devolver Digital

Pro mě by to rozhodně bylo velkým překvapením, jelikož poslední plnohodnotné pokračování s názvem Serious Sam 4 vyšlo přibližně  před rokem a půl. Devolver Digital navíc na svém twitteru ohlásil vydání již tento měsíc.

Pátý díl, nebo něco jiného?

Jako blesk z čistého nebe můžeme označit včerejší záhadný tweet na oficiálním twitterovém účtu vydavatelské společnosti Devolver Digital, který údajně láká na novou hru z bláznivé série Serious Sam. Podle informací se oficiálního oznámení dočkáme už příští týden a vydání je naplánováno ještě na tento měsíc. Dočkáme se plnohodnotného pátého pokračování, nebo nějakého spin-offu určeného pro VR, či úplně něčeho jiného? Na to vám v současné době nedokážeme odpovědět a sami jsme na oznámení zvědaví.

Příspěvek na sociálních sítích navíc odkazuje na několik týdnů starou ukázku, kde se náš hrdina ocitne na člunu v zimním prostředí. Ukázka vyšla 11. prosince minulého roku a moje prvotní domněnky byly, že se dočkáme nějakého příběhového DLC pro Serious Sam 4. Jak tomu skutečně bude, se dozvíme pravděpodobně v rámci několika dní.

Oznámení by ovšem nemuselo být tak překvapivé, jelikož Devolver Digital sám naznačil, že má se sérií Serious Sam do budoucna velké plány.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.