Tento měsíc možná vyjde nová hra ze série Serious Sam

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Devolver Digital

Pro mě by to rozhodně bylo velkým překvapením, jelikož poslední plnohodnotné pokračování s názvem Serious Sam 4 vyšlo přibližně  před rokem a půl. Devolver Digital navíc na svém twitteru ohlásil vydání již tento měsíc.

Serious Sam 5, nebo něco jiného?

Jako blesk z čistého nebe můžeme označit včerejší záhadný tweet na oficiálním twitterovém účtu vydavatelské společnosti Devolver Digital, který údajně láká na novou hru z bláznivé série Serious Sam. Podle informací se oficiálního oznámení dočkáme už příští týden a vydání je naplánováno ještě na tento měsíc. Dočkáme se plnohodnotného Serious Sam 5, nebo nějakého spin-offu určeného pro VR, či úplně něčeho jiného? Na to vám v současné době nedokážeme odpovědět a sami jsme na oznámení zvědaví.

Příspěvek na sociálních sítích navíc odkazuje na několik týdnů starou ukázku, kde se náš hrdina ocitne na člunu v zimním prostředí. Ukázka vyšla 11. prosince minulého roku a moje prvotní domněnky byly, že se dočkáme nějakého příběhového DLC pro Serious Sam 4. Jak tomu skutečně bude, se dozvíme pravděpodobně v rámci několika dní.
Oznámení by ovšem nemuselo být tak překvapivé, jelikož Devolver Digital sám naznačil, že má se sérií Serious Sam do budoucna velké plány.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn