The Grinch Christmas Adventures – logiáš

The Grinch: Christmas Adventures je v prodeji

17. 10. 2023
Zdroj náhledu: Casual Brothers Ltd.

Když se řeknou Vánoce, někomu se automaticky vybaví koledy, cukroví, haldy bramborového salátu, řízky a spousty dalších dobrot (Kevina do toho nepočítám). Jenže co takový zelený, velmi chlupatý neotřelý mužík, který nemá rád Vánoce ani lidi a jeho nejvěrnějším přítelem je pes Max? Grinch už pomalu začíná stárnout a upadat v zapomnění. Proto jsem velmi rád, že vývojáři ze studia Casual Brothers Ltd. se ho pokoušejí oživit alespoň v našem videoherním světě. Dámy a pánové, představuji vám The Grinch: Christmas Adventures.

V této kouzelné 2D rodinné plošinovce se vžijete do role Grinche a jeho psíka Maxe v lokálním režimu pro dva hráče. Vaším úkolem bude zničit Vánoce ve městečku Who-ville a ukrást všechny dárečky. Kromě toho můžete prozkoumávat samotné město a sbírat díly skládačky, jež vám pomohou získat a odemknout nové schopnosti pro plánování. Grinch je přece až moc viditelná bytost, proto musíte získat Santův převlek, abyste byli nenápadní, nebo snowboard pro rychlejší cestování.

Příběh The Grinch: Christmas Adventures vychází z klasického vánočního příběhu „Jak Grinch ukradl Vánoce!“, který napsal a ilustroval Dr. Seuss. Celkově na vás čekají tři hlavní lokace – Grinchova jeskyně, venkov a samotné Who-ville – a také barevné a sváteční vizuální zpracování inspirované původními kresbami autora, stejně jako vystoupení známých postav.

The Grinch: Christmas Adventures lze již nyní pořídit na Steamu za 39,99 € (986 CZK) nebo na PlayStation 4, 5, Nintendo Switch, Xbox One či X|S. Užijte si nezapomenutelnou vánoční zábavu s Grinchem a jeho psíkem Maxem!

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.