The Legend of Zelda Tears of the Kingdom náhled

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se předvedla v první ukázce gameplaye

29. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Společnost Nintendo v úterý představila 10 minut nových záběrů ze hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom a nabídla tak hlubší pohled na hru v prezentaci, kterou vedl producent série Zelda, Eiji Aonuma. Prezentace nebyla plnohodnotným Nintendo Direct, takže je možné, že se ještě větší prezentace dočkáme, ale i tak hladoví fanoušci Zeldy dostali něco na zub před květnovým uvedením nejnovějšího dílu na trh.

V ukázce se předvedly nové Linkovy schopnosti, pomocí ability „fuse“ si nyní může spojit různé předměty k sobě a vytvořit si lepší zbraň nebo třeba plavidlo. Není to ovšem jediná nová schopnost, v ukázce je vidět cestování na vzdušné ostrovy i pronikání skrze stropy, nebo jak tomu chcete říkat. K vydání hry Nintendo uvede na trh i speciální OLED model Switche a nebudou chybět ani tematický gamepad společně s pouzdrem na konzoli.

Zdroj: Nintendo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se na Nintendo Switch dostane 12. května.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.