This Land Is My Land updte

This Land Is My Land – něco se chystá

29. 12. 2021
Zdroj náhledu: Game-Labs

O velmi povedené a úspěšné survival hře z prostředí divokého západu jménem This Land Is My Land jste se mohli podrobně dozvědět v naší obsáhlé recenzi. Nyní se opět navyšuje počet aktivních hráčů, a to nejen v hlavní hrací hodiny – samozřejmě je to i díky probíhajícímu období, kdy většina lidí má volno od svých povinností. Hráči se tak rozhodli zabrousit opět do dob domorodých amerických válečníků, čelí agresivním dobyvatelům.

Domorodý americký válečník se rozhodne vypravit na krvavou pomstu a ubránit zemi svých otců za každou cenu. K tomu potřebuje přežít v nehostinné přírodě, shromažďovat válečníky z okolních kmenů a zároveň bojovat s agresivními nájezdníky, kteří přišli okupovat a plenit tuto panenskou zemi.

Novinky v This Land Is My Land

Je známo, že vývojáři z Game-Labs se o svou hru patřičně zajímají, že velmi pečlivě naslouchají komunitě a že dost často s komunitou i debatují, co by se mohlo zlepšit. Nedávno bylo do hry přidáno několik nových věcí, včetně kompletního přepracování sociální sekce, kde spolu mohou ostatní hráči obchodovat. Přidány byly také vlaky a ženské postavy.

This Land Is My Land achievements

Nyní se na Steamu u karty hry znenadání objevily tolik očekávané herní achievementy a také byly přidány sběratelské karty. Po získání všech karet a následném složení získáte samozřejmě i odznak do vaší sbírky. Co se achievementů, je jich celkem 54 a nabízejí výzvy – od jednoduchých, jako nakoupit předmět v sociální sekci, po zabití několika stovek kusů zvěře, ulovení ryb nebo také zabití všech bossů ve hře. 

Zatím není jisté, zda budete muset začít vaši cestu od začátku, nebo se vám achievementy otevřou i zpětně. Nicméně pokud bychom měli brát, jak to funguje u jiných her, nebo respektive jak to bylo u přidání achievementů u jiných her, tam se vždy začínalo kompletně od začátku. S tím se však také počítá, až bude hra plně dokončena. O dalších novinkách z tohoto survival titulu vás budeme informovat.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.