Tiny Tinas Wonderlands - náhledovka

Tiny Tina's Wonderlands konečně přichází na platformu Steam

23. 6. 2022
 

Nový spin-off Borderlands, hra Tiny Tina's Wonderlands, končí svou, nutno říci, poměrně krátkou exkluzivní cestu na platformě Epic Games Store.

Samotná exkluzivita Tiny Tina's Wonderlands trvala na Epic Games Store přibližně tři měsíce, a jak už je známo, někteří hráči nemohou dlouhodobě tuto taktiku některých vydavatelů pochopit. To se však dnes, 23. června, změní a Tiny Tina's Wonderlands konečně dorazí i na Steam. Pokud jste tedy dosud měli kvůli Epicu problém s koupí, můžete se do hraní vrhnout rovnýma nohama. V případě zájmu si o tomto povedeném titulu můžete něco přečíst také v naší recenzi. K dispozici bude jak standardní edice, tak i speciální Chaotic Great Edition, která bude obsahovat kromě základní hry i několik bonusů a Season Pass.

Kromě vydání na Steamu přichází do hry i třetí placené DLC, Molten Mirrors, v němž se vydáme za zlým Fyodorem, vládcem ztracených duší.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.