TMNT intro

TMNT: Shredder's Revenge nabízí také hru za April

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (zkráceně TMNT: Shredder's Revenge) je očekávanou retro mlátičkou, která je inspirována klasickými arkádovými tituly od společnosti Konami a podobnými hrami na NES. Hra je však zasazena do světa kultovního animovaného seriálu a komiksu u nás známého pod názvem Želvy ninja.

Na hře pracuje vývojářské studio Tribute Games a vydavatel Dotemu, kteří mají na svém kontě například hru Streets of Rage 4. Probijte si cestu nádherným pixel artovým prostředím a pobijte tuny pekelných nepřátel se svými oblíbenými želvami, z nichž každá má své vlastní schopnosti a pohyby – díky tomu je každý průchod hrou jedinečný!

Vyberte si bojovníka, použijte radikální komba k poražení protivníků a zažijte intenzivní boje nabité dechberoucí akcí a nehoráznými nindža schopnostmi. Buďte ve střehu, když se sami postavíte Trhači a jeho věrnému klanu Foot, nebo vezměte své nejlepší kamarády a hrajte až se čtyřmi hráči současně!

Zdroj: igdb.com

TMNT: Shredder's Revenge nabídne možnost hrát za April O'Neilovou!

Ve středu na veletrhu Gamescom 2021 vývojářské studio Tribute Games a vydavatel Dotemu prozradili, že ve hře Shredder's Revenge bude nakopávat zadky také neohrožená reportérka April O'Neilová. April bude bojovat ve svém vlastním stylu a s vlastní specifickou výbavou.

April bude v bitvách proti pěšákům používat svůj mikrofon a televizní kameru jako smrtící zbraně, ale je také zdatnou bojovnicí v boji zblízka. Některé Apriliny pohyby vypadají inspirovány jinými pouličními bojovnicemi, včetně tenshokyaku kopu ze stoupajícího vzduchu Chun-li.

„Její mrštnost a dalekonosné klouzavé kopy jí pomáhají rychle se přiblížit k cíli a opět dokazuje, že se želvy mohou spolehnout na její neochvějnou podporu i přes plátky pizzy,“ uvádí Dotemu v oficiálním popisu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge vyjde na Nintendo Switch a PC v roce 2022.

Hru můžete sledovat zde.

zdroj: polygon.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.