úvodní obrázek

Trailer na Total War: Warhammer 3 předvádí armády Grand Cathay a Tzeentch

16. 9. 2021
Zdroj náhledu: Creative Assembly

Total War: Warhammer 3 je dalším dílem ze série Total War: Warhammer a fanoušci se na něj už velice těší. Je smutné, že studio zmařilo jejich nadšení, poté co předevčírem oznámilo odložení vydání hry až na začátek roku 2022. I když jsou fanoušci momentálně zklamaní. Doufáme, že to vývojářům poskytne více času, aby zajistili, že hra naplní svůj potenciál naplno. Aby si to malinko vyžehlili u hráčů, Creative Assembly vydali trailer na dvě nové frakce pro Total War: Warhammer 3.

Stejně jako předchozí trailer Total War: Warhammer 3, nám nový ukazuje národ bojující se silami Chaosu. V tomto případě jsou to síly Chaosu – Tzeentch – a Grand Cathay. Po celá léta byla Grand Cathay zmiňovaná v příběhu Warhammeru, nyní se tu objevuje jako plně realizovaná bojová síla. Země Grand Cathay jsou svěží a nedotčené, pokrývají větší území než Impérium a její jednotky jsou dobře organizované a silné. To vše je ukázané v upoutávce, která začíná v době míru a poté přechází do bitvy.

Pěchota Grand Cathay se skládá z těžce obrněných jednotek, většinou s kopím nebo halapartnami. Ty mají chránit hlavní ofenzívní sílu: těžké dělostřelectvo. Tato síla se skládá z pušek, děl a létajících strojů, které jsou též vyzbrojeny puškami a děly. Dalšími vojáky jsou obrovští terakotoví vojáci, které jsou obvykle sochami ve městech Grand Cathay. Soupiska se do určité míry podobá trpaslíkům – je pomalá, ale velmi bytelná a pyšní se mnoha dělostřeleckými možnostmi likvidace nepřátel. Pravděpodobně postrádá vrozenou magickou odolnost trpasličí frakce.

V čele armád Grand Cathay stojí jako legendární pánové děti Dračího císaře. Kromě toho, že jsou velmi silnými čaroději, jsou taky novým typem draka. Na tuto část hry bohužel zatím upoutávka nebyla. Druhá strana konfliktu, armády Tzeentch, není zobrazena tak podrobně, ale existují některé výjimečné jednotky. Ty zahrnují létající příšery, mezi nimi především Lord of Change s novým, dvouhlavým vzhledem. Třebaže přítomnost těchto frakcí byla známá už od upoutávky na oznámení hry Total War: Warhammer 3. Uspokojuje nás je vidět plně v akci.

Zdroj: Creative Assembly

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.