Transmutantka Escapade se přidá do světa Marvel už v červnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Gamesradar
Na výroční oslavu Pride Month se letos Marvel Comics rozhodli představit zcela novou postavu. V Marvel´s Voices Pride #1 se objevila Shela Sexton, alias Escapade, transmutantka se skutečně skvělou silou. Escapade se totiž může přemístit z místa na místo nebo přemístit jakoukoliv fyzickou či abstraktní věc s jinou osobou, tedy od různých předmětů až po schopnosti nebo zkušenosti.
Nemůže ale používat svoje schopnosti, kdy se jí zachce. Dokáže je udržet pouze několik hodin a musí být do sedmi stop od svého cíle, což je velmi krátký dosah. Navíc, jak všichni už dávno víme, zrovna přemisťování je velice složitá komiksová schopnost. Naštěstí pro ni má ještě speciální opasek a kamaráda Morgana, který jí ho umí opravovat. Navíc jsou oba profesionální zloději.
Ve svém prvním komiksu se setká s Emmou Frost a Destiny, což jí změní život. Slovy tvůrkyně postavy Charlie Jane Anders: „Miluji Marvel Universe tak dlouho, jak si pamatuji. Možná zpívám animovanou znělku Spider-Mana ve sprše dodnes. Byla jsem tak nadšená, že jsem mohla představit nového hrdinu po boku mých nejoblíbenějších. Doufám, že Escapade a Morgan Red budou inspirací pro všechny trans a nebinární lidi, že i oni mohou bojovat za spravedlnost pomocí síly kreativity a vybrané rodiny.“
Zdroj: Bleeding Cool
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn