Třetí řada seriálu Zaklínač bude možná rozdělena na dvě části

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Dokud je dojnice mladá, musíme z ní dostat úplně všechno. Finální série pro Henryho Cavilla, který nejspíš takticky opustil potápějící se loď, bude možná rozdělena na dvě části. Showrunnerka seriálu Lauren Schmidt-Hissrich toto řekla v rozhovoru pro Collider. Producentka, která věří, že její adaptace je lepší než dílo, z něhož vychází, zmínila, že efekty ve třetí sérii jsou velmi zapeklité, a tak si není jistá, jak se vše stihne. Samotný seriál má totiž v postprodukci být ještě minimálně sedm měsíců.
Nutno zde připomenout, že po sérii Zaklínač: Pokrevní pouto, které je přinejlepším céčkovou fantasy sérií, jež se zaklínačem nemá nic společného, je nutné udržet fanoušky za jakoukoliv cenu a nejlepší cestou je samozřejmě Henry Cavill. Dle většiny diskusních portálů totiž hrozí, že po přeobsazení hlavního hrdiny už nebude čtvrtá série ani natočena.

Většinou se po úspěšném konci natáčení, když má seriál plánovaných více sérií, přistupuje k velice rychlému přidání další série. Zaklínač, jehož druhá série nebyla přijata nejkladněji, a fiasko, které přineslo Pokrevní pouto (dnes 12 % na Rotten Tomatoes), může nejspíš zabránit dalšímu pokračování. Na druhou stranu víme, že se seriál plánuje s Henrym Cavillem rozloučit epicky, tak si ještě počkejme, zda bude řada skutečně ve finále rozdělena.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn