Ubisoft+ - náhledovka

Ubisoft chce vydat do příštího roku osm her

18. 5. 2023
 

Ano, čtete správně. Francouzský herní gigant Ubisoft chce během příštího roku vydat neuvěřitelných osm her. Nepřekvapivě se jedná o Assassin´s Creed Mirage, ale jaké jsou ty ostatní? Dalšími jsou The Crew Motorfest, Rainbow Six Mobile, The Division Resurgence, XDefiant, Avatar: Frontiers of Pandora a prokleté dílo Skull and Bones. Těchto sedm by měl doplnit zatím neoznámený velký titul, jenž je zahalený tajemstvím. Nicméně oznámení by mělo přijít velice brzy, nejspíše už na Ubisoft Forward konajícím se 12. června 2023.

Možná kvůli tomu se má zvýšit počet herních vývojářů o minimálně 800. Ti nebudou úplně noví, ale přesunuti z jiných značek, na nichž studio pracuje. Tento krok je učiněn proto, že Ubisoft má ztrátu kolem 500 milionů eur a musí tento minus nějak vyrovnat. Nejblíže k vydání je nejspíš právě Assassin´s Creed Mirage, který vyjde 12. října 2023. Já si ale kladu otázku, kde mám další Far Cry, je to onen velký titul?

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.