Ubisoft Forward by mohl přinést až šest nových asasínských her

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Blíží se Ubisoft Forward a na svět přichází stále nové a nové informace. Nejnovější se týká opět dalších nových titulů, včetně tří velkých, a jedné mobilní hry. Jedna z těch velkých her se má odehrávat v Japonsku, jedna ve Svaté říši římské (což je oblast Německa a severní Itálie) a jedna se bude odehrávat v už potvrzeném Bagdádu. Mobilní hra by se mohla týkat Číny.
Pokud na to půjdeme logicky, je nám známo celkem pět zkratek – Mirage, Red, Hexe, Jade a Nexus. Každá z nich znamená jednu jinou hru a jinou oblast. Pokud se na to podíváme podle nejnovějších rozhovorů a leaků, které se buďto prohánějí po internetu, nebo je vypustili Jason Schreier a Tom Henderson, teoreticky můžeme uhádnout, co všechno ohledně Assasin´s Creed na Ubisoft Forward uvidíme.

Assasin´s Creed Mirage byl už potvrzený. Jedná se o hru, která se bude odehrávat v Bagdádu, a hlavním hrdinou bude asasín Basim, který se objevil už i ve hře AC: Valhalla. Ta má mimochodem mít na akci představené své poslední DLC.

Další velkou hrou by měla být Hexe. Ono slovo ve volném překladu z němčiny znamená čarodějnice/kouzelnice. Mělo by se tak jednat o díl, který se bude odehrávat v oné Svaté říši římské a bude se točit kolem čarodějnických procesů. Poté tu máme AC: Red, což by mohlo jednoduše znamenat zemi vycházejícího slunce jako Japonsko. Údajně byly viděny nějaké návrhy a hlavní hrdinkou by mohla být žena, která se bude oblékat jako samuraj.
Následuje tu mobilní hra pod zkratkou Jade. Zde se opět trošku opřu o překlad, protože Jade znamená nefrit, a jestli je nějaká země mytologicky známá pro nefrit, je to Čína. Poslední zkratkou je pak Nexus. Tam by se mělo jednat o VR hru, u té ale není nic moc pořádně jasné.
Zatím je pouze jisté, že Mirage, Red a Hexe by mělo být součástí onoho velkého Assassin´s Creed Infinity. Počkejme si tak ještě pár dní a chystejme se na Ubisoft Forward, protože ten by měl být letos naprosto fantastický.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn