Assassins Creed

Ubisoft Forward by mohl přinést až šest nových asasínských her

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Blíží se Ubisoft Forward a na svět přichází stále nové a nové informace. Nejnovější se týká opět dalších nových titulů, včetně tří velkých, a jedné mobilní hry. Jedna z těch velkých her se má odehrávat v Japonsku, jedna ve Svaté říši římské (což je oblast Německa a severní Itálie) a jedna se bude odehrávat v už potvrzeném Bagdádu. Mobilní hra by se mohla týkat Číny. Pokud na to půjdeme logicky, je nám známo celkem pět zkratek – Mirage, Red, Hexe, Jade a Nexus.

Každá z nich znamená jednu jinou hru a jinou oblast. Pokud se na to podíváme podle nejnovějších rozhovorů a leaků, které se buďto prohánějí po internetu, nebo je vypustili Jason Schreier a Tom Henderson, teoreticky můžeme uhádnout, co všechno ohledně Assasin´s Creed na Ubisoft Forward uvidíme.

Assasin´s Creed Mirage byl už potvrzený. Jedná se o hru, která se bude odehrávat v Bagdádu, a hlavním hrdinou bude asasín Basim, který se objevil už i ve hře AC: Valhalla. Ta má mimochodem mít na akci představené své poslední DLC.

Další velkou hrou by měla být Hexe. Ono slovo ve volném překladu z němčiny znamená čarodějnice/kouzelnice. Mělo by se tak jednat o díl, který se bude odehrávat v oné Svaté říši římské a bude se točit kolem čarodějnických procesů. Poté tu máme AC: Red, což by mohlo jednoduše znamenat zemi vycházejícího slunce jako Japonsko. Údajně byly viděny nějaké návrhy a hlavní hrdinkou by mohla být žena, která se bude oblékat jako samuraj.

Následuje tu mobilní hra pod zkratkou Jade. Zde se opět trošku opřu o překlad, protože Jade znamená nefrit, a jestli je nějaká země mytologicky známá pro nefrit, je to Čína. Poslední zkratkou je pak Nexus. Tam by se mělo jednat o VR hru, u té ale není nic moc pořádně jasné.Zatím je pouze jisté, že Mirage, Red a Hexe by mělo být součástí onoho velkého Assassin´s Creed Infinity. Počkejme si tak ještě pár dní a chystejme se na Ubisoft Forward, protože ten by měl být letos naprosto fantastický.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.