Dragon Age

V Dragon Age nikdy nebudete moci mít romanci s Varricem

27. 4. 2023
 

Varric Tethras zůstane navěky svobodným mládencem. Všichni jsme zvyklí, že kromě neustálého zabíjení nepřátel a plnění různých úkolů máme ve hrách Dragon Age ještě jednu možnost. Můžeme prožít nějaký ten románek s členy naší skupiny, a dokonce si i slíbit lásku a oddanost na celý život. S jednou postavou to ale nikdy nešlo, a tou byl trpasličí zloděj Varric Tethras.

Na nedávném kulatém stole se Josh Sawyer z Obsidianu zeptal Mikea Laidlawa (hlavní designér Dragon Age: Origins, tvůrce příběhu Jade Empire a také se podílel na Mass Effectu), zda existuje v Bioware nějaká metoda pro vývoj romancí u různých postav.

Mike Laidlaw jednoduše odpověděl, že Varric prostě romantická postava není a nikdy nejspíš ani nebude. Každopádně je to jediná postava, které se dočkáme už ve třetím díle. Trpaslík byl potvrzen i do Dragon Age: Dreadwolf. Pokud přemýšlíte, jestli ho můžete vidět ještě někde, tak momentálně září i v komiksu Dragon Age: Missing. Každopádně, nikdy s ním lásku neprožijete, ale to určitě nevadí, stejně by vás obral.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.