V Horror Tycoon budete zabíjet návštěvníky strašidelného domu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Smidge Games
Již v květnu jsme vás informovali o nové nadcházející hře nesoucí název Horror Tycoon. Ta spadá pod vývojářské studio Smidge Games LLC, které má na svém kontě již několik her. Tento jejich nejnovější hororový počin vyšel na Steamu včera, tedy 20. října, a to v předběžném přístupu.
Pojďme se tedy podívat, co Horror Tycoon může nabídnout. Pokud máte zlomyslnou mysl a například rádi týráte své simíky ve hře The Sims, je tento počin to pravé ořechové pro vás. Zde si totiž vybudujete svůj vlastní dům hrůzy. Nebude to ale jen tak obyčejný dům hrůzy, vaším cílem není návštěvníky jen vystrašit, ale i zabít. K tomu vám poslouží několik různých smrtonosných pastí, které libovolně rozmístíte po vaší hororové atrakci. Mějte ale na mysli, že tady ten váš byznys není úplně legální, a tak je nutné mít ty nejlepší právníky a ochranku, aby se zvídaví policisté drželi od vás co nejdále.

Pokud vás titul Horror Tycoon zaujal, můžete si jej zakoupit na Steamu ve slevě za 11,24 eur, která potrvá až do 1. listopadu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn