Horror Tycoon

V Horror Tycoon budete zabíjet návštěvníky strašidelného domu

22. 10. 2022
Zdroj náhledu: Smidge Games

Již v květnu jsme vás informovali o nové nadcházející hře nesoucí název Horror Tycoon. Ta spadá pod vývojářské studio Smidge Games LLC, které má na svém kontě již několik her. Tento jejich nejnovější hororový počin vyšel na Steamu včera, tedy 20. října, a to v předběžném přístupu.

Pojďme se tedy podívat, co Horror Tycoon může nabídnout. Pokud máte zlomyslnou mysl a například rádi týráte své simíky ve hře The Sims, je tento počin to pravé ořechové pro vás. Zde si totiž vybudujete svůj vlastní dům hrůzy. Nebude to ale jen tak obyčejný dům hrůzy, vaším cílem není návštěvníky jen vystrašit, ale i zabít. K tomu vám poslouží několik různých smrtonosných pastí, které libovolně rozmístíte po vaší hororové atrakci. Mějte ale na mysli, že tady ten váš byznys není úplně legální, a tak je nutné mít ty nejlepší právníky a ochranku, aby se zvídaví policisté drželi od vás co nejdále.

Pokud vás titul Horror Tycoon zaujal, můžete si jej zakoupit na Steamu ve slevě za 11,24 eur, která potrvá až do 1. listopadu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.