V rozšíření Montana pro ATS navštívíme několik míst z 18 Wheels of Steel

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
V nadcházejícím rozšíření Montana pro českou kamionovou hru American Truck Simulator (ATS) tak trochu zavzpomínáme na minulost. Mnoho z vás, skalních fanoušků her od SCS Software, si určitě pamatuje na tituly ze série 18 Wheels of Steel, které jsou předchůdci dnešních Truck Simulatorů. A co má nejnovější rozšíření společného s původním 18 Wheels of Steel?

Zdroj: SCS Software

Čeští vývojáři se totiž rozhodli do nadcházejícího DLC Montana umístit několik ikonických míst ze hry 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2, která světlo světa spatřila v roce 2011. V tomto posledním díle série jsme kromě jiného mohli navštívit americký stát Montana s několika zajímavými lokacemi. A právě do těchto lokací se budeme moci znovu vrátit v nadcházejícím DLC pro American Truck Simulator.

Zdroj: SCS Software

Mezi ně patří například Thompson Falls, klidné město, známé především díky svému okouzlujícímu centru s mnoha přírodními krásami a vodopády. Toto město je také známé svým dřevařským průmyslem, na který odkazuje právě 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2. Pro Thompson Falls vývojáři využijí původní prostředky, které budou přepracovány do aktuálních assetů. Půjde o podobné pouliční lampy a uspořádání silniční sítě, aby se tato oblast zachovala jako malý kousek historie a vzpomínka na Extreme Trucker 2.

Po celé Montaně bude navíc umístěno několik easter eggů, odkazujících  na hru ze série 18 Wheels of Steel. Datum vydání rozšíření ATS: Montana prozatím není známo. Předtím se však dočkáme ještě státu Texas, který by měl vyjít snad už brzy. Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn