Valkyrie Elysium – úvodka

Valkyrie Elysium vyjde ještě tento rok

8. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Konečně přišel čas na lámání chleba. Fanoušci série Valkyrie Profile se nejnovějšího přírůstku naposledy dočkali v roce 2019 (v Japonsku 2016), kdy vyšla mobilní hra Valkyrie Anatomia. Fanoušci se tak mohou konečně radovat, na scénu přichází Valkyrie Elysium jakožto akční RPG od společnosti Square Enix. Na oficiálním kanále na YouTube se objevil nový trailer oznamující datum vydání. Není žádným překvapením, že si Square Enix nechává Valkyrie Elysium exkluzivně pro PlayStation, i když na krátkou dobu. Na konzole PlayStation 4 a 5 titul vyjde totiž už 29. září 2022 a až 12. listopadu bude titul dostupný pro PC prostřednictvím Steamu.

Hlavní hrdinkou bude bojovnice jménem Fenrir. Svět se řítí do záhuby. Ragnarok – Konec Časů – se blíží a Odin z posledních sil vyslal do boje Valkýru, aby svět odsouzený k záhubě zachránila. Cestujte po rozlehlém světě zmítaném chaosem a hledejte spojence, kteří k vám budou moct přidat na cestě za záchranou světa. Vylepšujte své zbraně i dovednosti k vypilování vašeho jedinečného herního stylu. Více informací nám snad Square Enix prozradí v nejbližších dnech vzhledem k tomu, že vydání na PlayStation je takřka za rohem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.