Vampire Survivors

Vampire Survivors je tak velký hit, že dostává zcela nový engine

2. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vampire Survivors se jako jeden z největších průlomových hitů letošního roku setkal nejen s obrovským úspěchem, ale vývojářské studio Poncle se rozhodlo, že jej bude neustále rozšiřovat a bude se tak chtít zavděčit svým fanouškům. První aktualizace verze 1.0 proto dorazí už 20. října, měla by být překvapující a nabídnout něco nového pro každého.

Aktualizace bude obsahovat změny ohledně předmětů, ale většinou by se mělo jednat o buffy, které pomohou lépe zahrát onu chaotickou hru. Jediné, co by mělo být nerfnuté, je Santa Water. Hlavní by ale měl být port na nový engine: „Jsme u posledního průchodu optimalizací a úprav (plus přidání posledních kousků obsahu, které ještě musí být opraveny i na aktuální verzi). Jakmile to bude hotové, uložená data se přenesou.“

Přechod na nový engine by měl dát úplně stejnou hru, jen s vylepšeným výkonem a kompatibilitou na více strojů. Navíc, jako většina nových věcí, ale zůstane do Vampire Survivors volitelný. Nyní, když už hra opustila early access, je na čase si užívat všechny její krásy a připravit se ještě na jednu věc, na lov dalších příšer.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.