Byla představena nová česká hra Silence of the Siren

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Oxymoron Games

České herní studio Oxymoron Games představuje novou tahovou strategii s názvem Silence of the Siren. Svět této hry je umístěný do vesmírných lokalit, v nichž mezi sebou bojuje několik kosmických civilizací. Podle popisu vývojářů a pohledu na trailer vypadá nový projekt slibně a tak trochu nám v tom dobrém duchu připomíná mimozemskou variantu známého Age of Empires. Zkoumání vesmíru, různé technologie a frakce, prastaré artefakty, množství soubojů a hlavně spoustu zábavy slibují vývojářští borci z Prahy v této nové hře. Svět Silence of the Siren podrobněji popisují takto:

„Hvězdná soustava Sirény, domov zaniklé civilizace Primals a kolébka mezihvězdné aliance, zůstala odstřižena od zbytku galaxie. Katastrofa, která možná navždy znemožnila cesty hlubokým vesmírem, zvrátila poměr sil a nesourodé frakce pomalu opouští chuť vyjednávat. Ve stínu hrozícího konfliktu se jen málokdo odvažuje pátrat po tajemstvích mimozemských rozvalin, ale někteří již začínají tušit, že kromě mimozemských technologií a ukrytých pokladů tu zůstalo uvězněno ještě něco dalšího – cizí entita, zapomenutý stín, nebo možná jen ozvěna dávné války, šeptající ze tmy.“

Při přečtení názvu hry a pohledu na její logo přejeme autorům při vývoji hry přesně tolik úspěchu, kolik mají díla Franze Kafky. Vypadá to slibně!!!

Zdroj: TZ

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn