Silence of the Siren – boj

Byla představena nová česká hra Silence of the Siren

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: Oxymoron Games

České herní studio Oxymoron Games představuje novou tahovou strategii s názvem Silence of the Siren. Svět této hry je umístěný do vesmírných lokalit, v nichž mezi sebou bojuje několik kosmických civilizací. Podle popisu vývojářů a pohledu na trailer vypadá nový projekt slibně a tak trochu nám v tom dobrém duchu připomíná mimozemskou variantu známého Age of Empires. Zkoumání vesmíru, různé technologie a frakce, prastaré artefakty, množství soubojů a hlavně spoustu zábavy slibují vývojářští borci z Prahy v této nové hře. Svět Silence of the Siren podrobněji popisují takto:

„Hvězdná soustava Sirény, domov zaniklé civilizace Primals a kolébka mezihvězdné aliance, zůstala odstřižena od zbytku galaxie. Katastrofa, která možná navždy znemožnila cesty hlubokým vesmírem, zvrátila poměr sil a nesourodé frakce pomalu opouští chuť vyjednávat. Ve stínu hrozícího konfliktu se jen málokdo odvažuje pátrat po tajemstvích mimozemských rozvalin, ale někteří již začínají tušit, že kromě mimozemských technologií a ukrytých pokladů tu zůstalo uvězněno ještě něco dalšího – cizí entita, zapomenutý stín, nebo možná jen ozvěna dávné války, šeptající ze tmy.“

Při přečtení názvu hry a pohledu na její logo přejeme autorům při vývoji hry přesně tolik úspěchu, kolik mají díla Franze Kafky. Vypadá to slibně!!!

Zdroj: TZ

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.