Duskers - Epic Games

Vesmírná sci-fi hra Duskers zdarma na Epic Games Store

23. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat vesmírnou sci-fi hru Duskers.

Duskers

Ve hře Duskers od vývojářského studia Misfits Attic se vžijete do role operátora dronů, které budete ovládat pomocí počítačových příkazů. Vaším hlavním úkolem celé hry bude dopravit drony do opuštěných vesmírných lodí. Titul se může chlubit procedurálně generovaným světem s prvky rogue-lite a nepřeberným množstvím vylepšování, které dokáže značně ulehčit váš průchod příběhem.

Duskers bude na Epic Games Store k dispozici do 2. března 2023. Posléze bychom se měli dočkat strategického titulu Rise of Industry.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.