Brothers – úvodka 1

Vydejte se hledat vodu života na Epic Games Store

17. 2. 2022
Zdroj náhledu: Starbreeze Studios AB

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další zajímavý kousek, který si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes se se dvěma bratry vydáte najít lék pro nemocného otce v oceňované hře Brothers - A Tale of Two Sons.

V roli dvou bratrů se vydáte na cca tříhodinovou epickou pohádkovou cestu s cílem najít strom, který poskytuje vodu života pro svého těžce nemocného otce. Budete ovládat oba bratry najednou, řešit logické hádanky a tahat je ze všemožných nesnází. Hra je stavěna na spolupráci obou chlapců, protože v čem zaostává jeden, vyniká ten druhý, a tak se musejí spolehnout pouze sami na sebe. Jejich pouto je totiž daleko silnější, než byste řekli.

Zdroj: Starbreeze Studio AB

Titul Brothers - A Tale of Two Sons si na Epic Games Store můžete přidat do 24. února, poté nabídku nahradí akční JRPG Cris Tales.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.