Vylepšená Kalifornie pro ATS přechází do druhé fáze

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
V červenci tohoto roku vydalo české studio SCS Software do hry American Truck Simulator (ATS) první část zrekonstruovaného státu Kalifornie. Ta přinesla především přepracovanou silniční sítě či nové, tzv. zemědělské stanice a mnohé další. Nyní vývojáři na svém blogu zveřejnili některé detaily z další fáze vývoje.
ATS Kalifornie - velké město

Zdroj: SCS Software

Co nás čeká?

Další část tohoto rozsáhlého projektu zahrnuje kompletní předělávku pěti kalifornských měst, konkrétně jde o města Eureka, Ukiah, Sacramento, Redding a Truckee. Všechna zmíněná města dostanou nové textury, známé z novějších DLC, a kompletní přestavba bude zahrnovat, kromě samotných budov, také místní památky, architekturu, vegetaci nebo průmyslová odvětví. Do státu přibudou rovněž nová odpočívadla, benzinky a další drobnosti.
Omlazená Kalifornie ale bude mít i svá negativa. Po dokončení druhé fáze se nadobro rozloučíme s městem San Rafael, které bude ze hry kompletně odstraněno. Místo něho by mělo do hry přijít nové, větší město, jež bude hrát zásadní význam při dalších fázích vývoje. Vývojáři to rovněž zdůvodňují lepšími a většími zkušenostmi, které za ta léta nasbírali, a uznávají, že pro tuto část mapy se hodí spíše města větší rozlohy.

SCS Software plánuje dostat kvalitu Kalifonie na stejnou nebo podobnou úroveň, na které jsou v současnosti nejnovější DLC, prozatím posledním státem Wyoming, o němž si můžete přečíst v naší recenzi.

Zdroj: SCS Software

Plány do budoucna

V třetí fázi se vývojáři zaměří na další města ve státě, včetně oblasti zálivu San Francisca. Doufají však, že díky neustále rostoucímu mapovému týmu budou práce o něco rychlejší a také rozsáhlejší. Kompletní dokončení Kalifornie má ovšem před sebou ještě dlouhou cestu, kterou komplikuje rozsáhlá silniční síť, rozloha mapy a hlavně velký počet měst.
Pokud jde o dlouhodobý plán, má SCS Software v plánu zaměřit se i na jiné státy, než je Kalifornie, a přinést možná i něco speciálního. Co to přesně bude, se nechme překvapit. Na závěr připomínáme, že do American Truck Simulator (ATS) by v nejbližší době měl přijít stát Texas.

Zdroj: SCS Software

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn