Harry Potter: Magic Awakened

Vyšel oficiální trailer ke hře Harry Potter: Magic Awakened

13. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dne 10.2. vyšel oficiální trailer ke hře Harry Potter: Magic Awakened. V něm se nám  představuje nová mobilní hra z kouzelnického světa. Na hře pracuje studio Warner Bros. Games, jež má na svědomí například hry ze série LEGO. Studio Warner Bros. Games spolupracuje ještě s NetEase.

Objeví se zde i známé postavy z této sedmidílné série, ale podle traileru to vypadá, že budete hrát i za nové, neznámé postavy. Hra je dělaná v kresleném stylu a vizuálně vypadá velice zajímavě, což z traileru zatím nemůžeme finálně hodnotit. Bohužel herní styl ve videu naznačuje, že se bude jednat o karetní hru. Navíc to vypadá, že Harry Potter: Magic Awakened bude jen na mobilní zařízení, proto raději doporučujeme sledovat novinky ohledně této nové hry, jen pokud jste fanoušci této platformy, nebo si stejně jako my počkejte na novinku Hogwarts Legacy.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.