Endless Dungeon - náhled

Vývojáři ze studia Amplitude nezahálejí

23. 1. 2023
Zdroj náhledu: Amplitude Studios

Po hře Dungeon of the Endless si pro nás vydavatel SEGA připravil novou hru z této série pod názvem Endless Dungeon. Tahle akční RPG strategie představila nový trailer a hra v něm vypadá opravdu zajímavě. Vývojářské studio AMPLITUDE nás potěšilo i datem vydání této herní novinky. Dva největší konkurenti v prodeji elektronických her, Epic Games Store a Steam, nám k ní umožní přístup už 14. května.

Abychom nezůstali jenom u jednoho projektu, výše zmíněné studio pokračuje i v podpoře Endless Space 2, ve kterém se připravuje opravný patch. Ten do hry pravděpodobně dorazí s posledním DLC Awakening. Zároveň tuto hru bude doprovázet nový komiks s názvem Endless Space 2 – Stories.

Na závěr jsem si pro vás připravil lahůdku, kopii hry Dungeon of the Endless můžete získat na Steamu zcela zdarma. Bohužel to nebude jenom jedním klikem, ale dostanete ji až po zaregistrování se na oficiální stránce studia Amplitude. Počet her zdarma je limitovaný. Zároveň zde naleznete DLC a další drobnější dárky.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.