West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 bude obsahovat třicet hraničních přechodů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Nadcházející rozšíření West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2) bude opravdu obrovské DLC, což dokazuje nejen osm států, které v rozšíření uvidíme, ale i třicet hraničních přechodů, jimiž se vývojáři z SCS Software v posledních dnech pochlubili.

Zdroj: SCS Software

Vývojáři se ve dvou příspěvcích na svých stránkách podělili o některé detaily ohledně hraničních přechodů. Těšit se můžeme jak na malé hraniční přechody, tak i ty velké, jakým je například Horgos & Röszke. Každý přechod bude svým způsobem jedinečný a dokáže nabídnout odlišné scenérie. Například hraniční přechod mezi Srbskem a Bosnou a Hercegovinou bude rozdělen mostem přes řeku. Aby vývojáři dosáhli co největší autentičnosti se skutečnými hraničními přechody na Balkánu, museli vytvořit přes 130 nových textur a modelů, jež zahrnují hlídkující postavy či typické modely vozidel pro každý stát.

Jak už bylo řečeno, West Balkans bude obsahovat celkem třicet hraničních přechodů, přičemž deset z nich bude umístěno do starých map, a to konkrétně do Maďarska, Bulharska, Rumunska, Rakouska a Itálie. Více informací naleznete na oficiálních stránkách studia.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn